четвер, 29 лютого 2024 р.

Робота професійного клубу бібліотекарів «Книжкова світлиця»

1 березня 2024 року у КЗ «Новгородківська публічна бібліотека» для працівників сільських бібліотек - філій за планом роботи професійного клубу бібліотекарів «Книжкова світлиця» проведено інформаційну вітрину на тему: «Від знань до майстерності».
Програма навчань була цікава та змістовна.
Директор Новгородківської публічної бібліотеки Григір В. Л. акцентувала увагу на проблемних питаннях функціонування сільських книгозбірень, закликала колег наполегливо рухатися вперед, бути креативними, зберігаючи традиційні функції та водночас надаючи актуальні послуги, бути невід’ємною частиною місцевих громад.
Провідний методист ПБ Наталія Третяк презентувала методичний колаж «Бібліотеки Новгородківської громади: інновації та досягнення».
Усі присутні із задоволенням приймали участь у тренінгу «Гра, як форма бібліотечної роботи». Розглянули види та форми ігор, обговорили їх роль та місце у бібліотечних заходах. Бібліотекарі отримали позитивні емоції та навчилися бути командою під час участі в іграх «Я + ТИ = МИ», «Чорна скринька», «Хочу додому». Усі переконалися, що без електронних гаджетів також можна весело, а головне – корисно відпочити! Тепер сучасна бібліотека асоціюється не тільки з книгою, але й з веселими іграми, які сприяють спілкуванню та інтелектуальному розвитку.
Приємним сюрпризом стала ділова гра « Дерево бібліотечних ідей на 2024 рік». У планах бібліотекарів створення лялькового театру, вело – бібліотеки, хати – музею, бібліо караван, книжковий джем, еко мандрівки та різноманітні майстер – класи.
Про досвід роботи Новгородківської публічної бібліотеки по виконанню Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» розповіла провідний бібліотекар ПБ Григор О. Г. Усі присутні залюбки виконали вправу «Усвідомлене споживання напою».
Також відбувся майданчик практичного досвіду «Сучасна бібліотека – територія ідей, творчості та змістовного дозвілля». Сільські бібліотекарі ділилися досвідом обслуговування ВПО, використання інформаційних ресурсів в своїй бібліотеці досягненнями в сфері співпраці з громадою, пропонували власні ідеї на користь громаді.
Приємно, що бібліотекарі не тільки приємно поспілкувалися а й провели час з користю. У бібліотечних працівників з’явились цікаві ідеї для впровадження інноваційних форм роботи у своїй бібліотеці.



Немає коментарів:

Дописати коментар